O nás

 

Studio Fresh Media se specializuje výhradně na výrobu reklamních a zvukových rádiových spotů pro regionální a celoplošná rádia.

Výrobě reklamních rozhlasových spotů se věnujeme již od samotného založení společnosti a na našem kontě máme již přes 5 000 vyrobených a odvysílaných spotů! Od té doby se kromě natáčení reklamních spotů neustále snažíme rozšiřovat naší nabídku v oblasti výroby zvukových záznamů o další činnosti, které jsou buďto vyžadovány našimi zákazníky, či přicházejí se současnými trendy moderní reklamy. Co vše umíme se zvukem naleznete v nabídce služeb.

Studio Fresh Media je přímou součástí reklamní agentury Studio Fresh založené v roce 1994.

Naší další činností je výroba video a televizních spotů, určených převážně pro vysílání buďto v regionálních televizích, ale hlavně v dnešní době v tolik využívaných a rychle se množících velkoplošných LED obrazovkách a LED kostkách.

Dalším odvětvím Studia Fresh je činnost v oblasti grafického designu, produkce všech druhů tiskovin a reklamních materiálů, jejich další kompletace a distribuce, či příprava a zajištění reklamních kampaní na klíč. Více informací naleznete přímo na stránkách Studia Fresh.

Pod křídla Studia Fresh patří také Studio Fresh NET, které zajišťuje kompletní výrobu a spravování webových stránek včetně internetové reklamy. Více informací naleznete přímo na stránkách Studia Fresh NET.

Všechny tyto tři divize spolu úzce spolupracují a díky tomu jsme schopni docílit zajímavých a komplexních výsledků naší práce v reklamní činnosti. Odměnou pro nás je spokojenost našich zákazníků a důkazem pak dlouhodobá spolupráce, která u většiny z nich trvá i více jak 10 let.

Politika ochrany údajů
Nastavení cookies